Ostatnia wizyta: Obecny czas: 27 Kwi 2024, 16:52


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: O CZYM MILCZĄ MEDIA
PostWysłany: 11 Maj 2012, 22:25 

Rejestracja: 27 Lis 2010, 17:12
Posty: 171
O czym to milczą media
DEZERTER napisał(a):
Mam pytanie czy ktos z was wie albo zastanawiał się kiedyś - kto stoi np. za Góru, z czego chłopak sie utrzymuje? Ja np. jestem mechanikiem samochodowym. Przyszedł sobie jak wyczytałem w latach 90-tych na gotowe, zrobione przez Szpaka, bez niego ten Ruch w Polsce by nie przetrwał. to on się podczepił. to on wyciąga ludzi do swojej sekty nie odwrotnie.
Weles napisał(a):
A zamiast dociekać, z czego utrzymuje się góró, ,,docieknij'' z czego całe zycie utrzymuje się Jan.
DEZERTER napisał(a):
ej,ej dlaczego zamiast? Może Jan sam się pochwali. Ale wiesz wbrew pozorom, to oni mają ze sobą wiele wspólnego m.in. to
że jak na PRAWDZIWYCH HIPISÓW - przystało ŻYJĄ PO PROSTU MIŁOŚCIĄ - od której aż kipią :lol: :lol: :lol:
Więcej by się podobieństw znalazło.


Weles, widzę, że chyba masz wgląd w materiały SB, skoro wiesz, z czego ja przez całe życie się utrzymuję. Zatem napisz o tym wszystkim. Tak ładnie zacząłeś, więc dokończ.

Natomiast, jeśli ktoś chce koniecznie ode mnie się dowiedzieć, to niech się z takim pytaniem zwróci do mnie, wówczas odpowiem. Natomiast chwalić się nie zamierzam, co proponuje DEZERTER.

Dezerter, skoro byłeś uprzejmy napisać, co mają wspólnego PRAWDZIWI HIPPISI, to Ci podpowiem, że między innymi to, iż słowo „hippisi” piszą przez dwa „p”. Co prawda Góró i ja w tym przypadku stosujemy tę samą pisownię, ale to wcale nie znaczy, że on jest prawdziwym hippisem.
Według Ciebie mnie i Góró łączy wiele podobieństw, z których wymieniłeś: „Życie miłością, która kipi”. Proszę Cię, bądź uprzejmy wymienić jeszcze inne podobieństwa, skoro nie omieszkałeś o nich wspomnieć.
Pozdrawiam Zbuntowany!


Góra
Offline Profil  
 
 Temat postu: Re: O CZYM MILCZĄ MEDIA
PostWysłany: 14 Maj 2012, 16:20 

Rejestracja: 04 Kwi 2011, 07:58
Posty: 15
Zbuntowany, weź się wreszcie za pisanie książki, bo wszyscy z niecierpliwością czekamy na nią,
a ja to szczególnie. Bo inaczej jak mama dam ci klapsa w de...
Ah ściskam wszystkich, a najmocniej tych w trasie - abyście mieli na wylotówki blisko!!! Hej.
Tolek Banan


Góra
Offline Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 22 posty(ów) ]  Moderator: puniek Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 30 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & intensys.pl