Ostatnia wizyta: Obecny czas: 29 Kwi 2024, 00:47


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Zdjęcie więcej wyrazi niż tysiąc słów
PostWysłany: 14 Cze 2012, 13:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lis 2010, 14:10
Posty: 100
Image
W necie i prasie można znaleźć artykuły jakoby Kora została rzekomo aresztowana za posiadanie marihuany.Odebrała przesyłkę z marihuaną ze Stanów adresowaną na jej psa.


Góra
Offline Profil  
 
 Temat postu: Re: Zdjęcie więcej wyrazi niż tysiąc słów
PostWysłany: 17 Cze 2012, 16:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lis 2010, 14:10
Posty: 100
A jednak . Udało się w to wrobić PiS :lol:
Image
Cóż, każda okazja jest dobra, by odgrzać stary romans sado-maso z obecnym posłem PiS-u... :) Tym razem robi to Super Express. Okazją jest oczywiście zatrzymanie Kory za posiadanie marihuany i oskarżenie jej psa o zamówienie pocztą 60 gramów.

Tabloid postanowił przypomnieć, kto mógł wciągnąć młodą Olgę Jackowską w używki. Przypomina, że młoda piosenkarka była pod silnym wpływem obecnego posła Prawa i Sprawiedliwości, Ryszarda Terleckiego. Był on wtedy hipisem o pseudonimie Pies (nie mylić z Ramoną). Jak wyznała w swojej książce Podwójna linia życia, on właśnie wprowadził ją w świat buntu, używek i sadomasochistycznego seksu.

Dla mnie jest istotny intelektualny układ sadomasochistyczny, a nie wulgarny sadomasochizm z jakimiś akcesoriami: pejczami i kajdanami. To ostatnie w ogóle mnie nie interesuje. Nie lubię dosłowności w niczym, a w seksie już najmniej. Takie relacje są czasami bardzo niebezpieczne. Mój pierwszy związek z mężczyzną na tym polegał - pisała w swojej autobiograficznej książce. Byłam zapatrzona w niego i obchodziło mnie jedynie to, żeby być z nim... Kleiliśmy się też przez krótki czas.

Zdaniem Super Expressu to właśnie lubiący pejcze były chłopak nauczył ją palić trawkę. W owych czasach skręt był nieodłacznym atrybutem hipisa. Od tamtej pory minęło 40 lat. Terlecki dość radykalnie zmienił przez ten czas swoje poglądy. Kora, jak widać, nie do końca.


Góra
Offline Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ]  Moderator: puniek

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 75 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & intensys.pl