Ostatnia wizyta: Obecny czas: 28 Mar 2024, 16:56


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 657 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 66  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Czy wierzysz w MIŁOŚĆ?
PostWysłany: 25 Paź 2010, 06:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2010, 13:07
Posty: 859
Wczoraj usłyszałam krótkie zdanie: "MIŁOŚĆ to takie coś, że głuchy usłyszy i ślepy zobaczy". Bardzo mi się ono spodobało, a wy... co o tym sądzicie?

_________________
www.alicjan.blogspot.com


Góra
Offline Profil  
 
 Temat postu: Re: Czy wierzysz w MIŁOŚĆ?
PostWysłany: 25 Paź 2010, 15:12 
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Wrz 2010, 20:21
Posty: 216
Powiedziane ładnie,pewnie tak być może, ale często miłość jest odbierana po prostu jako naiwność, albo głupota, albo jakieś ukryte intencje. Sama tak mam gdy ktoś jest dla mnie życzliwy to najpierw zastanawiam się "czego on ode mnie chce? " - ale może taka moja karma życiowa albo może i trauma. O miłości całą noc by przegadać, albo i życie, bo każdy dzień coś nowego przynosi. Wiara, nadzieja, miłość - najważniejsza z nich miłość. Bóg jest miłością, czy można to odwrócić miłość - Bogiem ?
Ale to chyba bardziej trzeba czuć niż rozumieć. Poza tym jest to nie zawsze miłe jak ciepły koc w jesienny wieczór. Czasem bywa jak kąpiel w przeręblu - ale tu już pozostawiam pole do namysłu ...

_________________
W życiu najważniejsze jest wyrobienie dramatyczne i elementy baśniowe M. Hłasko Sowa córka piekarza.


Góra
Offline Profil  
 
 Temat postu: Re: Czy wierzysz w MIŁOŚĆ?
PostWysłany: 25 Paź 2010, 18:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2010, 19:40
Posty: 3370
Miejscowość: ŁÓDŹ
alicja napisał(a):
Wczoraj usłyszałam krótkie zdanie: "MIŁOŚĆ to takie coś, że głuchy usłyszy i ślepy zobaczy". Bardzo mi się ono spodobało, a wy... co o tym sądzicie?

...
CZYLI CZUJE BEZ ZMYSŁÓW .


Góra
Offline Profil  
 
 Temat postu: Re: Czy wierzysz w MIŁOŚĆ?
PostWysłany: 25 Paź 2010, 19:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2010, 13:07
Posty: 859
CZUJE BEZ ZMYSŁÓW...?

Nigdy w ten sposób nie postrzegałam. Ale coś w tym musi być, gdyż ciarki przeszły mi przez plecy. Muszę to przemyśleć, a na razie - dzięki za inne patrzenie. Pozdrawiam - alicja

PS.

A może to zmysł duszy odkrywa i odczuwa MIŁOŚĆ?

_________________
www.alicjan.blogspot.com


Góra
Offline Profil  
 
 Temat postu: Re: Czy wierzysz w MIŁOŚĆ?
PostWysłany: 25 Paź 2010, 22:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2010, 19:40
Posty: 3370
Miejscowość: ŁÓDŹ
alicja napisał(a):
CZUJE BEZ ZMYSŁÓW...?

Nigdy w ten sposób nie postrzegałam. Ale coś w tym musi być, gdyż ciarki przeszły mi przez plecy. Muszę to przemyśleć, a na razie - dzięki za inne patrzenie. Pozdrawiam - alicja

PS.

A może to zmysł duszy odkrywa i odczuwa MIŁOŚĆ?

...
TO CHYBA W POGLĄDACH LECIMY SOBIE W TYM SAMYM KIERUNKU .
CIEKAWE ,KIDY NASZE POGLĄDY SIĘ SPOTKAJĄ ?
MAM DUŻO CZASU .


Góra
Offline Profil  
 
 Temat postu: Re: Czy wierzysz w MIŁOŚĆ?
PostWysłany: 25 Paź 2010, 22:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2010, 13:07
Posty: 859
Hmm... lot w jednym kierunku ... Leciałam ostatnio samolotem i patrzyłam na Alpy... Te same góry, a jakże inne. Pomyślałam sobie w tedy, że na każdą rzecz można inaczej spojrzeć, niż dotychczas. Ciekawe ... nie? :) A wracając do na nowo odkrytego ZMYSŁU DUSZY, to przypomniałam sobie słowa J. Vanier, który z MIŁOŚCIĄ pochylił się nad ludźmi niepełnosprawnymi fizycznie i umysłowo zakładając wspólnoty we Francji - "Przebywając z nimi można się naprawdę od nich nauczyć MIŁOŚCI, gdyż rozpoznają ją w mig, mając dar widzenia jej sercem". Pozdrawiam - alicja

_________________
www.alicjan.blogspot.com


Góra
Offline Profil  
 
 Temat postu: Re: Czy wierzysz w MIŁOŚĆ?
PostWysłany: 25 Paź 2010, 23:44 
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Wrz 2010, 20:21
Posty: 216
hmm...
może kiedyś razem zagracie i zaśpiewacie???
Ponoć to hipisi internet wymyślili i chyba nie był to zły pomysł.

_________________
W życiu najważniejsze jest wyrobienie dramatyczne i elementy baśniowe M. Hłasko Sowa córka piekarza.


Góra
Offline Profil  
 
 Temat postu: Re: Czy wierzysz w MIŁOŚĆ?
PostWysłany: 26 Paź 2010, 08:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2010, 13:07
Posty: 859
No, no Kaju... umiesz podsycać pragnienia. Mam nadzieję, że do tej orkiestry zbierze się kilku śmiałków... SACRO SONG 2 :D ?- ... ale by było!!! A na dzień dobry, to w dziale ".../coś tam/...;)" mogli by się już pokazywać. Wprawdzie są porozrzucani niektórzy po różnych tematach, ale wtedy trudniej jest się odnaleźć. Pozdrawiam - alicja

PS.

A tak na marginesie, MIŁOŚĆ można ponoć wyśpiewać. Podobno ptaki to czynią. Szpak jest tego bardzo dobrym przykładem.

_________________
www.alicjan.blogspot.com


Góra
Offline Profil  
 
 Temat postu: Re: Czy wierzysz w MIŁOŚĆ?
PostWysłany: 26 Paź 2010, 10:01 

Rejestracja: 17 Sty 2014, 16:11
Posty: 25
jest podobno tylko jedna religia - religia miłości .


Góra
Offline Profil  
 
 Temat postu: Re: Czy wierzysz w MIŁOŚĆ?
PostWysłany: 26 Paź 2010, 13:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2010, 19:40
Posty: 3370
Miejscowość: ŁÓDŹ
alicja napisał(a):
No, no Kaju... umiesz podsycać pragnienia. Mam nadzieję, że do tej orkiestry zbierze się kilku śmiałków... SACRO SONG 2 :D ?- ... ale by było!!! A na dzień dobry, to w dziale ".../coś tam/...;)" mogli by się już pokazywać. Wprawdzie są porozrzucani niektórzy po różnych tematach, ale wtedy trudniej jest się odnaleźć. Pozdrawiam - alicja

PS.

A tak na marginesie, MIŁOŚĆ można ponoć wyśpiewać. Podobno ptaki to czynią. Szpak jest tego bardzo dobrym przykładem.

:::
... NO ...NIE WIEM.
W KAŻDYM MOIM BLUESIE JEST UKRYTE UCZUCIE ,LECZ NIE UDAŁO MI SIĘ WYŚPIEWAĆ MIŁOŚCI .
MOŻE DLATEGO ,ŻE NIE JESTEM PTAKIEM I DLATEGO JESTEM NA DZISIEJSZY DZIEŃ SAM.


Góra
Offline Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 657 posty(ów) ]  Moderator: puniek Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 66  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & intensys.pl