Jesteś tutaj: Strona główna / Małe Rzeczy Książka Takiej Jednej

Małe Rzeczy Książka Takiej Jednej

2017-04-05

Książka Eli Takiej Jednej niebawem w Empiku i innych księgarniach - także internetowych. Serdecznie polecamy.

6 komentarzy

GRODZIC
2017-09-02 10:44
Dziś wyślę CI , ELU, [ najbardziej pokorna i najbardziej silna ... , ogarniająca wszystkich niekłamaną Miłością ... , mówiących po polsku ... poprzez wysublimowaną formę poezji i prozy ... z Matek Polskich ... ] , ... sentencję, którą dziś ułożyłem, gdyż w ciągu kilku dni POLSKA sromotnie przegrała w sporcie 3 razy [ w trzech najpopularniejszych sportach drużynowych: siatka, kosz, noga ] ... i to z krajami 20 - krotnie od nas mniejszymi ... !! A więc kondycja i tężyzna kreatywności POLSKIEJ ... jest sromotnie niska ... !!! Wszyscy, mówiący językiem polskim ... powinni ... mogliby ... trzeba by ... warto by ... coś z tym Faktem PRAWDY ZROBIĆ .... .. !! Pomódl się , ELU, proszę za POLSKĘ, aby nie delikatniała, ale tężała i mądrzała ... !! ... ... @***& SOLIDARNIE W JEDNOŚCI DOBRZE CHCIEĆ - OD ŚWITU W MĄDROŚCI SIĘ TRUDZIĆ - BYĆ MOCNO SOBĄ - MIEĆ PAMIĘĆ I HONOR - TO OSIĄGAĆ PEWNE ZWYCIĘSTWA I ŻYĆ Z INNYMI NA REMIS ... !! .... ........ I jeszcze sentencja, którą mi dziś o przedświcie przysłał smsem mój zdolny syn ALEXANDER: " Psychiatria w XX wieku odniosła wielki sukces. Dewiacje, które nie umiała wyleczyć uznała za normę ... " - Andrzej Majewski
a.m.
2017-08-25 16:12
NAJCENNIEJSZY KLEJNOT ŚWIATA - to jedna z bajek w tej Książeczce. Kamienie - Rodzina Kamienia jest tu pełna miłości i serca. A Kamyczek, który wyraża miłość Dziecka do Matki [ choć nie jest szafirem ani perłą ] ... stał się najcenniejszym klejnotem ... dla Kochającej Matki ... !! " PEGAZ " , " Wszechmiłujące Drzewo " , " KRÓL NADZIEI " - polecam jeszcze bardziej, by czytać - czytać - czytać ... !!
grodzic
2017-07-17 11:58
ELU - Taka Jedyna - Elbajko ... !! Dziś: 17 LIPCA - DZIEŃ AMBITNYCH BIBLIOTEK ... i Święto IMIENIN ... JADWIGI - Królowej Świętej ... !! Niedawno ... w 14 dni przejechałem rowerem z namiotem / mini taborem / wzdłuż południowo wschodniej granicy Polski ... od Śląska po Przemyśl górami. Po drodze wszedłem na szczyty gór : ... Giewont, Rysy, Krzemienna i na Połoniny W. i C. ... , by uwielbić ... Stwórcę Świata Przyjaźni i Miłości ... !! A dziś chcę powiedzieć, że o RZECZY MAŁE pozornie ... nie warto i nie trzeba się kłócić ... !! Konkurs POLSKIEJ PIEŚNI w Opolu ... ma się ... ODBYĆ ... !! Gdyby nie, to POLSKI nie ma, a my nie jesteśmy już Polakami ... !! ... https://www.youtube.com/watch?v=SkXSZ_MJz14 ... !! " Nie można żyć bez ŚWIATŁA - Ono daje niewyczerpalną Dobrą Siłę ... !! " - Eleni. Przejechałem też wcześniej rowerem przez 7 dni drogę ze śląska d Szczecinka wstępując na Jasną Górę i do BIBLIOTEK w Wieluniu, Kaliszu, w Poznaniu do Kościoła i do Ciebie,ELU, w Chodzieży, Ujściu, Pile, Szczecinku ... !! Na południu Polski odwiedziłem BIBLIOTEKI w Żywcu, Suchej Beskidzkiej, Zakopanem, Jaśle, Sanoku ... !! Wszystkie Te ambitne i życzliwe mi Biblioteki z Dniem Dzisiejszym i Świętem Ambitnych BIBLIOTEK serdecznie pozdrawiam. POZDRAWIAM też życzliwe mi BIBLIOTEKI w Krakowie, Będzinie, Czeladzi, Przemyślu, Tarnowie ... !! Życzliwie wspominam głęboko patriotycznych i odpowiedzialnych za piśmiennicze WARTOŚCI ... bibliotekarzy w Tarnowie , Przemyślu, Krakowie, Będzinie, Kaliszu, Zakopanem, Jaśle ... !!
a.m.
2017-05-26 15:17
To, co postanowiłaś , Elu, nawet za zbyt wygórowaną cenę ... z tą Książeczką ... jest rzeczywiście kropelką promowania się Twej TWÓRCZOŚCI ... i pierwszym kroczkiem - skromnym i małym na drodze ... upublicznienia się ... !! Jednak już dziś widzę pożyteczny sens tego zdarzenia ... , choć przedwczoraj jeszcze myślałem inaczej ... !! Pozdrawiam i Dziękuję za Dar ... pełnego wzajemnej życzliwości ... naszego krótkiego / aczkolwiek ze wszech miar treściwego pożytecznego ważnego, a nawet historycznego i przełomowego dla naszego wewnętrznego przemieniania się na wyższy i dojrzalszy poziom DOBRA ... !! Wzajemnie się od siebie uczymy ... wymieniając się swoimi bogatymi doświadczeniami by mądrze jeszcze lepiej dojrzewać ... !! andreo
takajedna
2017-04-20 20:11
Można zamówić internetowo. Szukajcie- Gandalf.com.pl
andreo
2017-04-09 13:50
MAŁE RZECZY - TAKA JEDNA. HM ... !! To chyba tylko taka zaczepka dla opinii powszechno - publicznej ... !! Ja z RADOŚCIĄ ... widziałbym Tytuł Książki np. KRÓL PRZYWRACANIA TĘSKNOTY i POTRZEBY NADZIEI, gdzie były by znane mi cudowne utwory, które w xero powielam i rozpowszechniam: KRÓL NADZIEI. WSZECHMIŁUJĄCE DRZEWO. PRAWDZIWA HISTORIA NARODZIN PEGAZA. KROPLA jako DAR SŁONECZNEGO NIEBA. - autorka ELBAJKA = E.W. [ I to też tylko moja mała zaczepka ]. Pani " Konopnicka Naszych Czasów " - Ela Walendowska powinna mieć już w POLSCE wydane Pełnej Klasy i Godności Porządne KSIĄŻKI , które wokół siebie przywołały by / wskrzesiły by / do życia zasady postępowania etycznego ... i obudziły by wiarę w opłacalne realne funkcjonowanie na bazie pomnażania Dobra i Ciepła MIŁOŚCI ... !!

Dodaj komentarz

do góry tworzenie stron internetowych