Jesteś tutaj: Strona główna / Zlot - spotkanie popielgrzymkowe

Zlot - spotkanie popielgrzymkowe

2017-08-27

Gorąco zapraszamy wszystkich uczestników tegorocznej 39 pielgrzymki rodzin i młodzieży różnych dróg i kultur na spotkanie, które odbędzie się 9 września 2017 w Mlewie pod Toruniem

MLEWO - DOJAZD 1. Samochodem Adres: Mlewo 54, 87-410 Mlewo MAPA dokładnie wskazuje chatę. W momencie, jak kończy się las skręca się w lewo przed kamieniem. Początkowo skręt może wydawać się niedorzeczny bo z ulicy nie widać domu, ale odwagi i skręcać

2. Pociągiem Z Torunia odjeżdżają pociągi do miejscowości Rychnowo Wielkie. Z Rychnowa mogę odebrać Was autem.

Mój telefon: 691 818 088 Rozkład jazdy: http://rozklad-pkp.pl/pl/tp…

3. Pieszo W tempie hipisowym wyjdzie jakieś 3 dni.

W planach:

- ognisko

- śpiewy, granie, tańce

- konsumpcja własnych wypieków, sałatek, i innych frykasów

- mecz piłki nożnej: goście vs gospodarze, lub jakiekolwiek inne chętne drużyny

- Eucharystia.

Wszelkie informacje, aktualności i szczegóły związane z wydarzeniem, będziemy podawali i uzupełniali stopniowo, jak już sami będziemy je znali :-)

Zachęcamy do rozesłania informacji i zapraszania na zlot wszystkich uczestników pielgrzymki.

Ekipa z Torunia
Chata W MLEWIE:

3 komentarzy

Kaja
2017-09-10 09:55
Cudowne miejsce piękne sptkanie. Dziękuje tym którzy je przygotowli. Następne planowane jest za miesiąc w Poznaniu. Potem Wrocław.
andreo
2017-09-05 13:17
Nie wiem , co tam będziecie czynić na popielgrzymkowym zlocie kolo Torunia, czy tez w Borach Tucholskich ... ?! Ja tam nie będę, ale chciałbym jeszcze coś, co się tyczy Pielgrzymki Ludzi Różnych Dróg - Kultur ... , a w szczególności tej 39. Chciałbym , by pamiętać, że byliśmy 3dni na Ukrainie i zaprzyjaźniliśmy się nie tylko z Kulturą Ukraińską ... , ale też z Ukraińcami i Ukrainkami. Szczególnie z tymi, którzy nas karmili w Przemyślanach za Lwowem ... !! Szło z nami i śpiewało sporo Czechów: Ota, Doman, Jonatan, Władimir na swym trójkołowym rowerze ... i inni. Był z nami pewnie i ktoś ze Słowacji. Był z nami serdecznie piękny młodzieniec z Holandii marokańsko-polskiego pochodzenia - Eliasz . Był Peter z Niemiec. Był Piotr / brat Anny z Anglii / . Był Irlandczyk Aaron, który zamierza ożenić się z Anna i zamieszkać wraz z Nią w POLSCE ... !! Byli pielgrzymi z USA i był z nami wyznawca Kriszny - Poszan / piotr /. Zapewne jeszcze kogoś pominąłem z poza polskiej kultury. Dziękujmy Stwórcy świata przyjaźni i miłości za takie bogactwo różności w naszej wielkiej Wspólnocie Różnych Przyjaźniących się ze sobą Ludzi Dobrej Woli ... !!
Alicja
2017-09-01 00:41
Nastąpiła zmiana miejsca zlotu, informacje na fb Maciek Zieliński 28 sierpnia o 19:14 · .. MLEWO - DOJAZD 1. Samochodem Adres: Mlewo 54, 87-410 Mlewo https://www.google.pl/…/data=!3m1!1e3!4m5!3m4!1s0x47032cbaf… Mapa dokładnie wskazuje chatę. W momencie, jak kończy się las skręca się w lewo przed kamieniem. Początkowo skręt może wydawać się niedorzeczny bo z ulicy nie widać domu, ale odwagi i skręcać Emotikon smile:) 2. Pociągiem Z Torunia odjeżdżają pociągi do miejscowości Rychnowo Wielkie. Z Rychnowa mogę odebrać Was autem. Mój telefon: 691 818 088 Rozkład jazdy: http://rozklad-pkp.pl/pl/tp… 3. Pieszo W tempie hipisowym wyjdzie jakieś 3 dni.

Dodaj komentarz

do góry tworzenie stron internetowych