Jesteś tutaj: Strona główna / Konto pilegrzymkowe - prosimy o wpłaty

Konto pilegrzymkowe - prosimy o wpłaty

2018-07-18

Czołem, Kochani! Tu Wasz skarbnik pielgrzymkowy :) Kto chce, może wpłacać na konto:
Agnieszka Peczke 89 1090 2590 0000 0001 3630 7839, z dopiskiem: pielgrzymka.

8 komentarzy

andreo
2018-08-14 12:42
Kaju, jako pozytywne umocnienie, a nie pochlebstwo słodko osłabiające … , chcę Ci powiedzieć: DZIĘKI … - za ten tu z serca szeroko dojrzały i bardzo wiele w wymiarze czasu i różnych sfer oddziaływania w Drodze ... Pielgrzymki w wolności rozeznania w bliskości Bożej … własnej osobowości i umocnienia niezależnej tożsamości … obejmujący, zawierający sporo istotnych wartości … zwięzły WPIS … !!
Andreo
2018-08-10 09:58
BIBLIOTEKA PRZYJAZNA Rowerowym Podróżnikom we WŁOSZCZOWEJ, 10.08.2018 A.D. ... PRÓBA Generalno - Bojowa Polskiego Roweru marki " ROMET " : ... Zrobiłem wczoraj 180 km swoim nowym rowerem polskim " ROMET " ... przez Siewierz, Zawiercie, Szczekociny, Jędrzejów ... do Kielc. Potem jeszcze pojechałem 20 km na Częstochowę i w lesie rozbiłem namiot. Mam zamiar zdążyć z Włoszczowy 50 km do Radomska by być już z 40 PIELGRZYMKĄ LUDZI RÓŻNYCH DRÓG - KULTUR ... na Mszy Św. o godz 12. Zostało mi 2 godz 20 min. Będzie to trudne zadanie :)
PUNIEK
2018-08-05 19:41
WSPANIAŁYCH CHWIL NA PIELGRZYMCE . JESTEM DUCHOWO Z WAMI .
Kaja
2018-07-24 08:15
Szpak 7 lat temu.  A teraz piszę do tych, którzy jeszcze nie bardzo wiedzą po co idą po 33 latach.  Okazuje się, że w tej naszej Polsce, są piękne krainy, gdy szliśmy z jakichkolwiek gór: Szczyrk i Beskid Wysoki, Przemyśl i Bieszczady, Levoca i Tatry, Gorlitz i Góry Kaczawskie, Miejsce Piastowe i Beskid Niski, Dębno i Gorce, Maria Helf i Zlote Hory przez Góre św. Anny, z Kazimierza przez Góry Świętokrzyskie, z Vsetina w Czechach przez Wisłę i Ustroń, z Miechowa przez Szlak Orlich Gniazd, czy też różnymi borami i lasami: z Kodnia przez Polesie Lubelskie, z św. Lipki przez Gietrzwałd i Grunwald, z Wilna przez Puszczę Augustowską i Jezioro Wigry, z Gniezna przez Licheń nad jeziorem, ze Swarzewa przez Kaszuby. Mijaliśmy liczne zamki, poznawalimy kultury regionalne, dziesiątki sanktuariów - nieraz zapierajacych dech jak w Sancygniowie, w którym dobudowywano kościół zamiast stawiać nowy w trzech stylach po kilkuset latach, poznajemy historie tego narodu: ziemian, książąt, miejsca bitew, pomniki, cmentarze np. Orląt Lwowskich i dziesiątki innych. Poznajemy wiarę prostego, wierzącego i pracowitego ludu jak ostatnio Kaszubów, a także górali, wszedzie ale to wszędzie pracowitego, gościnnego i pobożnego, dzielącego się swoim domem, czasami luksusowym i jadłem a to swojskim a to zakupionym za NIEMAŁE PIENIĄDZE dla jednak obcych pielgrzymów. Spotykaliśmy wszędzie doskonalą organizację dla nich przez ośmiewane Instytucje Kościoła Katolickiego - Parafie z proboszczami na czele, budującymi lub odnawiającymi swiątynie - często perełki polskiej lub światowej kultury. Ładujemy przez 2 tyg akumulatory w Bożym środowisku kultury narodowej i chrześcijańskiej, której jakby nie było w polityce partyjnej i unijnej. My jednak jej doświadczaliśmy z dala od molochów miejskich,szarych ulic i dróg szybkiego ruchu. Przede wszystkim doświadczaliśmy dobrego Ojca i Jego świętej Opatrzności, która dostarczała nam tych wszystkich dobrych, naturalnych i nadnaturalnych przeżyć, bo przecież ON JEST! DLA CIEBIE, DLA MNIE I KAŻDEGO Z NAS po to,żeby Go poznać, pokochać i osiągnąć szczęście wieczne. To tak mi się napisało dzisiaj w niedzelę, żeby z Nim poświętować. A za chwilę 21.00 i mamy sie wszysczy złączyc na modlitwie w tym integracyjnym klasztorze, hipisowskiej pielgrzymce młodzieży różnych dróg.
koma70.70
2018-07-24 00:31
Bilety można kupić samemu albo będziemy się zbierać na zbiorowy na miejscu. Wychodzą koło dychy bez zniżki
oczuch
2018-07-19 21:17
dobre pytanie,podtrzymuje je
...
2018-07-16 11:57
" RODZINA SILNA BOGIEM - KRAJ SILNY RODZINĄ " - Jan Paweł II ... / - odpisane z pomnika w Dąbrowie Górniczej / ... :)
maj20
2018-07-15 11:30
Agnieszko, czy bilety do Żyrardowa kupujemy każdy dla siebie, czy będą kupione zbiorowo z naszych wpłat?

Dodaj komentarz

do góry tworzenie stron internetowych