Jesteś tutaj: Strona główna / Wyruszajcie w imię Boże

Wyruszajcie w imię Boże

2016-07-14

Wyruszajcie w imię Boże
ja na pustyni
gdzie Pan przemawia do serca
będę prosić
abyście doszli do Jerozolimy niebieskiej

gdzie każdy znajdzie
to czego pragnie
w skrytości i nic nie utraci
bo światłość wiekuista
ma się do światłości ziemskiej
jak słońce do lampy

eda

6 komentarzy

a.m.
2016-09-07 16:23
EDO ... !! Natchnął Cię ... Światłości Wiekuistej Pan ... tu na Ziemi, że rzeczywiście w tej 38 Pielgrzymce RiMRD ... w skrytości wielu z nas znalazło to, czego pragnęło ... i teraz zadbają o to, by nic z tego Daru Wszechmogącego Dawcy nic nie utracić ... !! Dzięki Ci, że uczysz nas, bo to wiesz: " Światłość wiekuista ma się tak do światłości ziemskiej ... jak Słonce do lampy ... !! " ... " ... Gdy wyswobodzi Cię prawda, będziesz prawdziwie wolny i przestaniesz zważać na marne słowa ludzkie ... !! " - Tomasz A'Kempis ... . Pisze też: " Kto kocha - leci, biegnie i raduje się; wolny jest i nic go nie więzi. Daje wszystko za wszystko i ma wszystko we wszystkim, bo trwa w Najwyższym, skąd wszelkie dobro wypływa i pochodzi ... !! Miłość ciężaru nie czuje,na trudy nie zważa, chce więcej niż może, wszystko dla niej możliwe ... !! Miłość do wszystkiego jest zdolna, wiele dokaże i dokona tam własnie, gdzie ten który miłości nie ma ustaje i upada ... !! Miłość czuwa nawet we śnie. Znużona nie słabnie, spętana nie traci swobody, strwożona nie lęka się: rwie się ku górze, przechodząc bezpiecznie przeszkody na kształt płomienia żywego i płonącej pochodni ... !!! Kto kocha ... , ROZUMIE WOŁANIE MIŁOŚCI ... !! " - Tomasz A' Kempis " O NAŚLADOWANIU CHRYSTUSA "
Andreo Merkan
2016-07-23 17:32
OJCZE NASZ = PATRO NIA, kiu estas en la ćielo, sanktigata estu Via nomo. Venu Via regno. Farigu Via volo, kiel en la ćielo, tiel ankau sur la tero. Nian panon ciutagon donu al ni hodiau. Kaj pardonu al niajn śuldojn, kiel ankau ni pardonas al niaj śuldantoj. Kaj ne konduku nin en tenton, sed liberigu nin de la malbono. Amen ... Modlitwa JEZUSA w języku ESPERANTO [ w jezyku OSI świata - OŚ= AKSO ] ... !! Ta modlitwa jest podstawą ideową Wszystkich CHRZEŚCIJAN Różnych Dróg [ DROGA = VOJO ] ... !! Kochana EDO, czujemy, że płyniesz po Głębi { Dzięki, że Twa Dusza - Strażniczka Prawdy, Autentyczności, Spontaniczności ... czuwa ... , czuwa też nad nami - czasami i lekkoduchami } ... !! Jest taka PIEŚŃ: - Nie lękajcie się ... , a wypłyńcie na Głębię ... !! Cała naprzód ... !! Nowy nastał już DZIEŃ ... !! Jeśli Św. Jan Paweł II miał rację ... i JASNA GÓRA jest miejscem ... , gdzie zawsze byliśmy WOLNI ... , to za tydzień WYRUSZYMY WE WŁAŚCIWYM KIERUNKU ... !! " ... Kochasz Ty DOM ... , Rodzinny Dom ... , Co wpośród burz ... , w zwątpienia dnie ... , Gdy w duszę Ci uderzy grom ... , Wspomnieniem swym ocala Cię ... ?? ... O ... , jeśli Kochasz ... , jeśli chcesz ... Żyć pod tym dachem ... , chleb jeść zbóż ... , Sercem ojczystych progów strzeż ... , SERCE w Ojczystych ścianach złóż ... !!! !! " - PIEŚŃ O DOMU / końcowy fragment / - Maria Konopnicka
...
2016-07-21 10:03
https://www.youtube.com/watch?v=mjhuDdFuKlM
Zbuntowany
2016-07-21 00:44
Materiały do gazetki proszę przysyłać tylko na mejla: dobradroga@gmail.com i najpóźniej do 26 lipca 2016.
...
2016-07-20 09:51
https://www.youtube.com/watch?v=RMjwtFOBxec
PRZEZ ILE DRÓG ... ??
2016-07-14 22:34
Przez ile dróg musi przejść każdy z nas, By mógł człowiekiem się stać? Przez ile mórz lecieć ma biały ptak, Nim w końcu opadnie na piach? Przez ile lat będzie kanion ten trwał, Nim w końcu rozkruszy go czas? Odpowie ci wiatr wiejący przez świat, Odpowie ci, bracie, tylko wiatr. Odpowie ci wiatr wiejący przez świat, Odpowie ci, bracie, tylko wiatr. Przez ile lat będzie trwał góry szczyt, Nim deszcz go na mórz zniesie dno? Przez ile ksiąg pisze się ludzki byt, Nim mądrość wypisze w nim ktoś? Przez ile lat nie odważy się nikt Zawołać, że czas zmienić świat? Odpowie ci wiatr wiejący przez świat, Odpowie ci, bracie, tylko wiatr. Odpowie ci wiatr wiejący przez świat, Odpowie ci, bracie, tylko wiatr. Przez ile lat ludzie giąć będą kark, Nie wiedząc, że niebo jest tuż? Przez ile łez, ile bólu i skarg Przejść trzeba i przeszło się już? Jak blisko śmierć musi przejść obok nas, By człowiek zrozumiał swój los? Odpowie ci wiatr wiejący przez świat, Odpowie ci, bracie, tylko wiatr. Odpowie ci wiatr wiejący przez świat, Odpowie ci, bracie, tylko wiatr. Odpowie ci wiatr wiejący przez świat, I ty swą odpowiedź rzuć na wiatr.

Dodaj komentarz

do góry tworzenie stron internetowych