Jesteś tutaj: Strona główna / Gorąca prośba o modlitwę o zdrowie dla Mirka z Tych - b. poważna sprawa. I nadal o Ewę Kucerową i jej rodzinę !!!

Gorąca prośba o modlitwę o zdrowie dla Mirka z Tych - b. poważna sprawa. I nadal o Ewę Kucerową i jej rodzinę !!!

2018-01-31

Gorąca prośba o modlitwę o zdrowie dla Mirka z Tych - b. poważna sprawa. I nadal o Ewę Kucerową i jej rodzinę !!! prośba Jonatana syna Ewy i Oldricha cały czas aktualna - choć sprzed dwóch lat:

Przyjaciele, pozdrawiam Was w tym radosnym czasie swiat Bozego narodzenia! Chcialbym podziekowac Jezusowi ze moge swietowac ze swoja mama i z reszta rodziny rowniez w tym roku. Bo minal wlasnie rok od dnia, kiedy mama muszala odjechac do szpitalu i zaczela chrowac. Duzo rzeczy zmienilo sie w mojim zyciu od tamtej pory. Po pierwsze uswiadomilem sobie jak wspaniala mam mame i po drugie jak jest Bog milosierny. To byl naprawde rok Milosierdzia Bozego i tylko dzieki temu Milosierdziu mama zyje. Jej zdrowie jest prawie ustabilizowane, ale nadal jest potrzeba sie modlic. Dziekujemy wszystkim, ktorzy modla sie za mame. Prosze tez o modlitwe za tate, bo mama z tata sa jednym cialem. Dalszym zposobem w jaki mozna pomoc, to pomoc finansowa. Oto numer mojego konta bankowego CZECHY: 5168 34614032 6178.

POLSKA:ACCOUNT NO.: 276315134 /0300
IBAN: CZ50 0300 0000 0002 7631 5134

6 komentarzy

Andreo
2018-05-14 12:30
EWA i OLDRICH z Domanem Jonatanem Tobiaszem Rubenem i Jubileą ... życzę Wam z całego Serca ... , byście szli w przyszłość ... z prawdziwą i głęboką WIARĄ ... , że Dobra Opatrzność / Stwórca świata Przyjaźni i Miłości / ... dobrze i szczęśliwie poukłada ... WAM ... Przyszłe Dni - Miesiące - Lata ... zgodnie z potrzebami, o które codziennie ze szczerego serca ... Bardzo się Modlicie ... !! Ja osobiście wierzę, że Wola Boga okaże się Wam pomyślną :) ... [ andreo merkan ]
koma70.70
2018-05-10 23:18
Modlitwa za Ewę o zdrowie jej ciała i Oldžicha o zdrowie jego duszy nadal aktualna i bardzo pilna...Doman i Jonatan również proszą o wsparcie modlitewne. Powie ktoś: ileż można się modlić...Do skutku! Ewa żyje wbrew zasadom (wyrokom) współczesnej medycyny. Każdy jej dzień z nami jest cudem, do którego każdy z nas może dołożyć swoje "Zdrowaś". Niedawno byłam świadkiem zdarzenia, które kolejny raz pokazało mi jak Pan Bóg mówi do nas. Pielgrzymując że wspólnotą Ewa otwarła Pismo Święte by usłyszeć Jego głos. Co przeczytała? Przypowieść o paralityku, którego przyjaciele wnieśli przez dach do Jezusa i On go uzdrowił! Kochani, bądźmy tak zdeterminowani jak ci czterej, dobijamy się naszą modlitwą do nieba bram i miejmy nadzieję, że choćby tylko przez nasze natręctwo,"dla świętego spokoju", żebyśmy już nie budzili Go po nocach...otrzymamy. I Ewa przyjedzie całą rodziną na tegoroczną pielgrzymkę...zdrowa!
takajedna
2018-05-01 20:06
Córka Beaty chora. Prośmy za nią do Boga.
Kaja
2018-04-30 21:59
prośba o modlitwę za Mateusza od Takiej Jednej i za jego rodzinę w intencji Bogu wiadomej
koma70
2018-04-06 10:40
Pamiętacie jak Szpaku się modlił? Ile on potrafił załatwić! Módlmy się z taka mocą o zdrowie dla naszych przyjaciół...
kaja
2018-03-31 22:40
Kochani, od Wielkiego Piątku zaczęliśmy nowennę do Miłosierdzia Bożego prosząc o całkowite uzdrowienie Ewy Kučera. Szpaku wielokrotnie prosił nas o modlitwę za Ewę a i teraz niejednemu z nas przypomina się z tą prośbą. Módlmy się za nią tak uporczywie i z taką wiarą, żeby Bóg zachwycił się naszą wiarą i dał nam tę łaskę...

Dodaj komentarz

do góry tworzenie stron internetowych