Jesteś tutaj: Strona główna / Oś Życia - Andreo Merkan

Oś Życia - Andreo Merkan

2019-03-20

Książka "Oś Życia", to owoc najbardziej ekologicznych, etycznych poszukiwań dla pokoju, zgody i wszelkiego dobrego sensu ... najbardziej istotnych wartości. To jako antidotum na powszechne zagubienie sensu ... i istotnych wartości dziś ... , ukazanie tez w formie świadectwa biograficznego, co jest sensem życia ... oraz wokół jakich wartości dobre życie winno się obracać. To w oparciu o doświadczenia rzeczywiste naszego czasu, ukazanie przez autora w jak najbardziej zwięzłej formie literackiej ... wraz z formą rzeźbionego wyrazu  ... oraz potwierdzającymi artystycznie w harmonii fakty ... fotografiami ... wartości /w tym też: tożsamość, dom, rodzina, żywotność/. Idea ekologiczna w oparciu o naukę Franciszka z Asyżu, esperantyzm i pokojowa fundamentalna idea chrześcijańska wyrażona w modlitwie "Ojcze Nasz" Jezusa Chrystusa ... jest tej książki linią główną. Autor mocno przychyla się do tezy, że marna jest słabość rozumu w Potędze MIŁOŚCI. Świeżości tej dość głęboko filozofującej książce nadaje zamieszczona w niej modlitwa charyzmatycznego Śp. Księdza Andrzeja Szpaka SDB. ... Książka "Oś Życia" - autor Andreo Merkan /pseudonim wyjaśniony w książce/ ... wydana jest przez Stowarzyszenie "Ekologiczna Wspólnota Środowiskowa", którego celem jest pożyteczne krzewienie ekologii różnych wymiarów, co mieści się też w nurcie REFA /Ruch Ekologiczny Franciszka z Asyżu/.

... Książkę Andreo Merkana "Oś Życia" można nabyć ... w Antykwariacie ABECADŁO: Kraków, ul. Kościuszki 18. Tel. 668013400, 606891231. e-mail: kosciuszki@abecadlo.org lub raclawice@abecadlo.org, andreomerkan32@gmail.com, tel. 508621292, p82p82@gmail.com, tel. 606171995. Cena 35 zł.

2 komentarzy

Tomasz O
2019-07-26 17:24
"Oś życia" to książka o wyższości ducha nad materią. W czasach, gdy dostrzega się najczęściej zewnętrzną stronę człowieka taka lektura jak "Oś życia" to skarb. To głośny krzyk o dobroć, życzliwość i wzajemną międzyludzką troskę. Ta lektura otworzy serce każdemu, bo jest niezmiernie poetycka i zarazem ludzka- a przeżycia autora płyną z samej głębi duszy! Koniecznie musisz przeczytać, jeśli chcesz się dowiedzieć, jak można odnaleźć szczęście!
(środa) 17 LIPCA - Święto Ambitnych Bibliotek [Patronat JADWIGI KRÓLOWEJ ŚWIĘTEJ - Dzień rocznicowy Narodzin Świętej dla Nieba]. Wdzięczna aprobata Papieża Św.JANA PAWŁA II dla tego Święta i Książki "Istnienia Sens" - List z Watykanu z dnia 11.01.2001 A.D.

Dodaj komentarz

do góry tworzenie stron internetowych