Jesteś tutaj: Strona główna / Tablica poświęcona ks. Andrzejowi w Rzeszowie

Tablica poświęcona ks. Andrzejowi w Rzeszowie

2019-11-13

Drodzy Echowicze,
Drodzy Przyjaciele chóru i orkiestry Echo Sacrosongu!

24 listopada 2019 r. w kościele Opatrzności Bożej w Rzeszowie zostanie odsłonięta tablica poświęcona ks. Andrzejowi, upamiętniająca jego pracę w parafii, z Echem Sacrosongu i z jego pielgrzymkową młodzieżą. Chcemy abyście jak najliczniej wzięli czynny udział w tej uroczystości, uświetniając to wydarzenie muzyką z repertuaru Echo Sacrosongu!
Próba w sobotę 16.11.2019 r. o 19:00 w Oratorium.

Poinformujcie kogo możecie, przyjdźcie, zagramy, zaśpiewamy i powspominamy! ♥

4 komentarzy

andreo
2020-04-24 05:42
To nie moja wina, że na odsłonięciu Tablicy w Rzeszowie, odsłaniającej wszystkie Ogromnie WARTOŚCIOWE OSIĄGNIĘCIA ŚP. ANDRZEJA SZPAKA SDB ... Była tylko jedna HIPISKA Andżelina.Szkoda, że nie przyjechała na to wielkie Święto też w Duchu Pieśni SACROSONGU i Piękna Stworzenia Świata też Hiipiska Taka Jedna, która nie chce zawładnąć. PAMIĘTAJMY WYTRWALE O KSIĄŻCE "STAŃ SIĘ" i ... O Czczeniu ŚWIĘTA BOGA OJCA STWORZYCIELA ... 12 LIPCA 2020 ANNO DOMINI ... Podobnie a jeszcze Bardziej niż każdego roku.
andreo
2019-11-25 12:48
INFORMACJA DLA PRZYJACIÓŁ ŚP. X. ANDRZEJA SZPAKA i MOICH: ... MONUMENT PAMIĘCI ... w imię PRZYJAŹNI pod Dachem BOGA ... !! ... RZESZÓW: KOŚCIÓŁ OPATRZNOŚCI BOŻEJ. 24 listopada 2019 A.D. - godzina 11.30. ... Odbyła się Uroczysta MSZA ŚWIĘTA w intencji ... Bardzo Pożytecznie Zasłużonego i Błogosławiącego nam dalej ciągle zawsze ... ŚP. X. ANDRZEJA SZPAKA SDB ... !! Całość tej pełnej Etycznej Godności Uroczystości wraz z Homilią i poświęceniem MONUMENTU PAMIĘCI w Hołdzie zasłużonemu ŚP. Księdzu, który kochał BOGA w każdym ludzkim sercu, ... prowadził ŚP. Księdza Andrzeja Szpaka PRZYJACIEL/też współautor dobrej znaczącej wspólnej Książki "STAŃ SIĘ"/ ... Ks. Prof. dr hab. ANDRZEJ MARYNIARCZYK SDB ... !! ... Pięknymi Pieśniami i Muzyką ... Ten Cudowny w świętej pożytecznej harmonii i radości ... CZAS ... uświetnił Chór i wielobarwnych dźwięków instrumentalna Orkiestra "ECHO SACROSONGU" ... we wdzięcznym darze muzyki i śpiewu ... swemu ŚP. Duszpasterzowi i Wychowawcy ... , w imię PRZYJAŹNI fundując też ... MONUMENTALNĄ TABLICĘ PAMIĘCI ... !! ... ... Serdecznie uścisnąłem Andżelinę(przyjechała specjalnie z północy Polski), Bożenę(ugościła mnie najżyczliwiej śniadaniem w Rzeszowie), X. Prof. Andrzeja Maryniarczyka SDB(cieszył się bardzo z podarowanej mu z dedykacją książki"Oś Życia"), Stanisława Chrzanowskiego z SACROSONGU(załatwił mi dobry nocleg i też dostał książkę), Brata krwi ŚP. Andrzeja Szpaka(też dostał książkę), Kapłana Hinduizmu(przyjaciela A. Szpaka) ... !! Zrobiliśmy Dobry Raban. Warto było, warto jest ... w TYM BYĆ ... !! ... SERDECZNIE POZDRAWIAM w imię PRZYJAŹNI, która jedynie w oparciu o BOGA trwać może ... !! ... Andreo Merkan (Grodzic)
Andzelina
2019-11-20 17:27
O której zaczyna się uroczystość odsłonięcia tablicy pamiątkowej poświęcona Andrzejowi?
andreo
2019-11-20 16:31
To istotna i ważna uroczystość. Gdzie uobecnia się - ożywia się - pomnaża się ... Duch Śp. x. Andrzeja Szpaka SDB , tam bardzo warto być. Myślę tak, jeśli dla Niego nie będę miał czasu, to przestanie być aktywna i prawdziwa ma przyjaźń również w stosunku do Boga i do Jezusa. Muszę więc udać się do Rzeszowa , chyba już w sobotę.

Dodaj komentarz

do góry tworzenie stron internetowych