Jesteś tutaj: Strona główna / Film o chórze i orkiestrze

Film o chórze i orkiestrze

2012-04-27

Mamy zaszczyt ogłosić, iż ukazał się pełnometrażowy film dokumentalny, streszczający na jednej płycie DVD bogatą historię rzeszowskiego chóru i orkiestry "Echo Sacrosongu". Zrealizowana przez Lemonade Studio produkcja, prezentująca misję Echa przemierzającego świat od Rzymu po Indie, miała swoją premierę 9 kwietnia 2012 r. Poniżej link do  zwiastuna filmowego na portalu youtube.pl:

Serdecznie zapraszamy do oglądania, a jak zdobyć płytę odpowiadamy np drogą mailową echosacrosongu@interia.eu

Jako, że zbliża się okres rozliczeń z urzędem skarbowym i wszyscy chyba będą wypełniali PITy już niebawem, musimy i my prosić Was o pomoc finansową i przypomnieć o 1%, który możecie przekazać naszemu zespołowi.

Stowarzyszenie pomocy zespołowi Echo Sacrosongu, czyli stowarzyszenie, w które niektórzy członkowie zespołu są osobiście zaangażowani i są jego członkami, nie może jeszcze starać się o 1% podatku z Waszych PIT-ów, ponieważ nie upłynęły jeszcze dwa lata od zarejestrowania w KRSie naszego ugrupowania.

Dlatego też korzystamy z uprzejmości fundacji "Zdążyć z Pomocą". Dzięki uprzejmości fundacji z Warszawy możecie Państwo wspomóc jednym procentem swojego podatku nasz zespół, a wierzcie nam - mamy na co zbierać: niebawem wyruszamy za ocean koncertować...

Wystarczy tylko rozliczyć PIT z naszym zespołem i przekazać nam 1% swojego podatku!

Oto dane potrzebne do wypełnienia PIT-u:

Fundacja Dzieciom

"Zdążyć z Pomocą"

ul. Łomiańska 5

01-685 Warszawa

KRS 0000037904

z dopiskiem: Dla dzieci z SACROSONGU w Rzeszowie


UWAGA!
należy zrobić skan lub ksero ostatniej strony PIT-u, abyśmy mogli udowodnić w zaprzyjaźnionej fundacji, iż przekazane pieniądze są rzeczywiście dla nas!
BÓG ZAPŁAĆ!

6 komentarzy

Taka Jedna
2015-02-08 11:20
Każdy z nas ma swoją drogę, a że drogi te biegną czasem obok siebie, czasem kawałek wspólnie, czasem się przecinają, to wspaniałe.Każde spotkanie ubogaca.I wcale nie powinno być tak ,że ktoś ma iść tam ,gdzie ja chcę. choć wspaniale jest, jeśli kawałek idziemy razem i...po jakimś czasie znów się spotykamy. Dzięki Andrzejowi za te spotkania, za to ,że idziemy kawałek wspólną drogą, że dzięki tym spotkaniom doszło do innych spotkań, z innymi ludźmi, których być może , bez niego nie spotkalibyśmy. Błogosławieństwa na dalszą drogę wszystkim- tym za i przeciw, z różnych bajek. Jaszcze niektórzy może nie wiedzą ,że bajka jest jedna, ale my występujemy w jej różnych częściach.
A. Szpaku
2012-06-05 16:02
– Zespół Sacrosongu bardzo dziękuje skromnemu człowiekowi Andrejowi Wąsickiemu ze Starego Zagóra za piękny dar. Bóg zapłać Andrzeju !!!
***
2012-05-23 16:12
a koralik każde 10 groszy od sprzedanej sztuki przeznacza na Echo
koma70.70
2012-05-23 14:14
Dobrze,ze wreszcie powstał taki film. Życzę Bożego błogosławieństwa na wszystkie Wasze poczynania!
Europa
2012-05-23 13:07
Na pewno fajny motyw do podróżny za jeden uśmiech. A Szpak ja to Szpak... nasz alter ego i punkt odniesienia... choć to też nie moja bajka. Europa
Tolek Banan
2012-05-22 11:28
Szpak jak zwykle świetny!!! Choć nie moja to bajka. Ściskam i czekam na nowe pieśni i trasy po prerii, z nadzieją. Tolek Banan

Dodaj komentarz

do góry tworzenie stron internetowych